Roberto , 36

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Univ... Të gjitha

Vendndodhje

Hermosillo, Sonora, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Roberto
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

52 interesa

Kumbari
Daniel Tirado
El precio de la historia (Hist...
Justin Timberlake
Rafa Nadal
Chris Brown
Taio Cruz
The Shining
Linkin Park
The Karate Kid
CSI: Miami
Derek Jeter
Kalimba
Eminem
Derrick Rose
Roxher Federer
David Guetta
Alicia Keys
Golden Boy Boxing
Carmelo Anthony
Discovery
Dwayne "FLASH" Wade
Pitbull
Maroon 5
FailArmy
La decisión más difícil
Bone Thugs-n-Harmony
The Cranberries
Fuera De Juego
Me të thirrur
Scarface™
La caida del alcon negro ( bla...
Beyoncé
Vany Vicious
Halo
Benshorts
Miami Ink
ESPN Deportes (US)
Bruno Mars
Netflix
Lil Jon
Los Simpson
Leo Messi
Batman Arkham
Está Cañón
Gears of War
Barbie Noble
Dr Dre
Kevin Durant
FAN10

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!