Vanessa , 24

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Colégi... Të gjitha

Vendndodhje

Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil
Shiko sa afër jeni ti dhe Vanessa
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

496 interesa

B.o.B
Ana Maria Braga
Tattoos and Tattoo Art
Sorriso Maroto
Renato Cinco
Justin Bieber France
Fernanda Brum - Ministria e Pa...
Geordie Shore MTV
Bruna santana
Confissões de Adolescente
Mc Guimê
Lucas Lucco
Kobe Bryant
Tica Montana
Bob Burnquist
Juliana Goes
Rihanna Italia
Elaine de Jesus
Neymar Jr.
Blowtex Preservativos
New Boyz
Banda Malta Official
Kourtney Kardashian
Kaio e Bruninho
Zaxy
Gigi D'Agostino
Gabi luthai
João Gabriel
SpongeBob SquarePants
Freddie Mercury Prateado
Bonde da Stronda
Thiaguinho
Romeo Blanco
The Fosters
Katy Perry
Sony Brasil
Demi Lovato
Entenda o ENEM - com Mateus Pr...
2NE1
Sky Vodka
Slipknot
Grow
Manu Gavassi
Re Make Up Artist
Kat Von D
P9
Luan Oliveira
Maison IRFE
Jake Barker
Black Label Society

Gjuhë

Portugalisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!