Penelope , 25

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Nju Jork, New York, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Penelope
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

hola agreguenme mi watsap 587-793-0868

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!