Alan , 40

Merr lidhjen në app celular
10
miqtë
e tij
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

salvador, Bahia, Brazil
Shiko sa afër jeni ti dhe Alan
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

10 interesa

Arlindo Cruz
Neymar Jr.
Fantástico - O Show da Vida
Sorriso Maroto
Zeca Pagodinho
Kobe Bryant
Andrés Iniesta
Beth Carvalho
Aviões do Forró
Thomas Müller

Të dhënat personale

Fёmijё:
Shfaq

Gjuhë

Portugalisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Alan