Fadya , 34

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

san-diego, California, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Fadya
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

45 interesa

Nicki Minaj
Haytham Yousif
Yanni
Hellboy II: The Golden Army
The Expendables
The Expendables 2
Backstreet Boys
Jennifer Lopez
Titanic
Harry Potter
Marc Anthony
Black Eyed Peas
Delta Goodrem
Amer Zayan
Donald Duck
Kelly Clarkson
LMFAO
Josh Groban
Breaking Dawn
Hënë e Re
Bilbo Hobiti
Disney Movie Club
Shayne Ward
Haitham Yousif
Muzgu
ClioMakeup fun page
ET بالعربي
The Mummy
Miss Piggy
Filmat Epoka e Akullnajave
MBC The Voice
Shakira
Albasheer Show
Shtëpiake të Dëshpëruara
Coach
Louis Vuitton
Will.i.am
ســامر الســـعيد SamerAlsaeed
Akon
UNIFY
Barbie
Alvin and the Chipmunks
Pitbull
Friends
Michael Jackson

Gjuhë

Anglisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!