Cris , 23

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Colégio ... Të gjitha

Vendndodhje

salvador, Bahia, Brazil
Shiko sa afër jeni ti dhe Cris
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

Gjuhë

Portugalisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!