Deynison , 32

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Colég... Të gjitha

Vendndodhje

belo-horizonte, Minas Gerais, Brazil
Shiko sa afër jeni ti dhe Deynison
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për bisedë

6 interesa

Bernard
Stellar
Rexona
Neymar Jr.
Sony Mobile
David Luiz

Gjuhë

Portugalisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!