Marii , 30

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Fra... Të gjitha

Vendndodhje

Jacona de Plancarte, Michoacán, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Marii
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

15 interesa

Julion Alvarez
La Arrolladora Banda el Limón
Banda MS
Gerardo Ortiz
Ñengo Flow
P&G
Rápidos y furiosos
El komander
Fidel Rueda Oficial
Saul el jaguar
Nike Skateboarding
Roberto Junior Y Su Bandeño
Larry Hernandez
Roberto Tapia
Banda el Recodo

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!