Luis , 28

Merr lidhjen në app celular
4
miqtë
e tij
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna

A&R... Të gjitha

Vendndodhje

Meksikë (Qytet), The Federal District, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Luis
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për bisedë

4 interesa

Fundjava
Argëtim
Biseda
Sinqeriteti

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Me kё jetoj:
Shfaq
Fёmijё:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

About me

“Soy Un Ser Humano Común & Corriente Qe Cree Todavía En La Humanidad”, En La Luz, En Los Ángeles, En La Paz & En La Familia” Un ChavO Buena Onda Con Muchas Cosas Qe Compartir ...

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Luis