Yamil , 46

Merr lidhjen në app celular Profil i vërtetuar
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

xhaksonvil, Florida, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Yamil
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

66 interesa

Pushime
Toronto
Dashuri
Fundjava
Spageti
Mbrëmje në shtëpi
Ecje të Gjata
Ushqim Meksikan
Ushqim Spanjoll
Facebook
Liria
Mbrëmje romantike
Jeta e Natës
Ecje Buzë Detit
Plazhe Nudistësh
Ambientet e hapura
Darkim
Darkë me miq
Bërxolla
Vera
Aventura
Facebook
Rrugë të gjata
Restorante
Çokollata
Çokollatë e bardhë
Sinqeriteti
Plazhe me rërë të bardhë
Miqësi
Romantizëm
Pica
Mbrëmje me miq
Masazhe
Kafshë Shtëpiake
Turne
Ushqim i mirë
T'i jap makinës
Lazanja
Respekt
Ushqim Italian
Të dal
Undhëtime
Tortë çokollate
Lumturia
Njohje me njerëz
Të eci në bregdet
Festivale
Ujë
Të fle
Perëndimet

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq
Duhan:
Shfaq
Alkool:
Shfaq

Gjuhë

Anglisht, Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Rrjetet sociale

  • 2.793 ndjekës

    Lidhur