Jose , 21

Merr lidhjen në app celular
4
miqtë
e tij
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Vendndodhje

Xiquipilco, State of Mexico, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Jose
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

4 interesa

Gara me Kuaj
Sporte
Të dëgjoj Muzikë
Red Bull

Të dhënat personale

Gjendja sentimentale:
Shfaq
Orientimi seksual:
Shfaq
Paraqitja:
Shfaq

About me

No busco nada serio busco algo discreto

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Jose