Elizabeth , 26

Merr lidhjen në app celular
0
interesat
e saja
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

City ... Të gjitha

Vendndodhje

san-francisco, California, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Elizabeth
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Elizabeth