Marla , 34

Merr lidhjen në app celular
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Univer... Të gjitha

Vendndodhje

San Antonio, Texas, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Shiko sa afër jeni ti dhe Marla
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

7 interesa

Lenny Kravitz Online
Black Eyed Peas
James Blunt
Michael Jackson
David Guetta
Coldplay
Amy Winehouse

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e saj me një dhuratë!