Ernesto , 30

Merr lidhjen në app celular
25
miqtë
e tij
Shiko profilin
Bisedë
Shto tek tё Preferuarit

Puna & Arsimi

Institut... Të gjitha

Vendndodhje

Pabellón de Arteaga, Aguascalientes, Meksika
Shiko sa afër jeni ti dhe Ernesto
Shfaqe në hartë

Jam këtu për

Jam këtu për miqësi të reja

25 interesa

Belinda
Top Chart
Jenni Rivera
Mauricio Mejia
Lo que la vida me robó
Pepe Aguilar
Miss Universe
Hawkers Co.
Enrique peña nieto
Hoy
La Voz México
TNT Drama
Marco Antonio Regil
Idan Matalon
Comex
MISS UNIVERSE Mexico
BlueStacks
La arrolladora Banda el Limón
Shakira
Tu "me gustas" donde te doy cl...
Black Eyed Peas
David Guetta
Espinoza Paz
GINO Cherruti
Katy Perry

Gjuhë

Spanjisht

Dhurata

Tërhiq vëmendjen e tij me një dhuratë!

Sozi

Zbulo sozitë që ka Ernesto